Гідрологічна інформація

Станом на 8 год. 00 хв. 24 вересня 2021 року на річках басейну Сіверського Дінця спостерігається коливання рівнів води від -1 до + 2 см за добу. Температура води на річці Сіверський Донець становить 16 C .

Гідрологічний режим річок басейну Сіверського Дінця за серпень 2021 року

Відповідно до погодних умов серпня формувався і гідрологічний режим річок області. На р. Сіверський Донець температура води трималась в межах 26-24ºС на кінець місяця температура води знизилась до 22ºС.

Більшість річок області знаходяться у режимі літньої межені з незначним добовим коливанням 2 см.

На ГП-І Лисичанськ (р. Сіверський Донець) у першій декаді серпня спостерігався незначний підйом рівня води 8 см за добу з подальшим зниженням.

На ГП-І Червонопопівка (р. Красна) рівень води був на мало змінних відмітках, а вже у третій декаді серпня спостерігався незначний підйом 4 см за добу.

На ГП-1 Петропавлівка (р. Євсуг) спостерігалась стояча вода, на початку місяця рівень води був 74 см на кінець місяця рівень зменшився на 1 см.

На ділянках річок в межах гідрологічних постів спостерігається рослинність біля берега інтенсивністю – 40%, рослинність по всьому перерізу річки – 90%, рослинність по перерізу потоку плямами – 60%.