Запобігання та протидії корупції

Нормативно-правова база

Національне агентство з питань запобігання та протидії корупції ( https://nazk.gov.ua/ )

Типове положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції ( http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/706-2013-п )

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб ( https://nazk.gov.ua/sites/default/files/metodychni_rekomendaciyi.pdf )

Повідомити про корупцію

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб ДСНС, Ви можете повідомити письмово за адресою:  93400, м. Сєвєродонецьк, вул. Б.Ліщини, 29, звернутися з електронним листом на адресу zpk.lg@ukr.net або 112.lg@mns.gov.ua,  а також на телефон довіри

 +38 (0645) 70-51-49 (цілодобово)*

* Просимо залишати номер телефону, за яким представники Головного управління ДСНС України у Луганській області зможуть з Вами зв’язатися (анонімність гарантуємо).

Також повідомляємо, що на офіційному веб-порталі Головного управління ДСНСУкраїни у Луганській області в розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «Інтернет-приймальня», за допомогою якої, Ви маєте можливість звернутися до Держслужби з надзвичайних ситуацій.